Specjalizujemy się w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie. Tworzymy strategie, planujemy media, optymalizujemy działania, analizujemy skuteczności kampanii. Wyznaczamy nowe standardy w realizacji internetowych projektów reklamowych


Kampania reklamowa firmy Oras

W styczniu 2018 roku rozpoczęła się dwumiesięczna kampania reklamowa firmy Oras. Celem działań promocyjnych jest umocnienie wizerunku marki na rynku bezdotykowych armatur.

Główny przekaz komunikacyjny skierowany jest do sektora B2B i inwestorów indywidualnych. Komunikację z grupą konsumencką prowadzimy za pomocą działań brandingowych, w których wykorzystane zostały duże, wizerunkowe, przyciągające wzrok formaty reklamowe, dzięki którym przekaz reklamowy zostanie jeszcze lepiej zapamiętany.
Jednym z elementów kampanii są działania typowo zasięgowe oparte o największą sieć reklamową Google oraz działania w serwisach branżowych sieci tematycznej BUDOWNICTWOonline. Do promocji marki w sektorze B2B wykorzystaliśmy kampanię w sieci serwisów biznesowych.