Specjalizujemy się w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie. Tworzymy strategie, planujemy media, optymalizujemy działania, analizujemy skuteczności kampanii. Wyznaczamy nowe standardy w realizacji internetowych projektów reklamowych


H+H Beton komórkowy – kampania w dwóch etapach

Dla firmy H+H realizujemy projekt rozłożony na dwa etapy – pierwszy to przygotowywanie tekstów poradniczych, drugi produkcja cyklu animacji. Pakiet 10 filmów został wykonany techniką rysunkową 2D. Kierujemy je i do klienta indywidualnego, i do wykonawcy.

Produkcje filmowe zostały wykorzystane jako content na kanale YouTube, Facebooku oraz w trwającej kampanii promocyjnej. Aby animacje dotarły do jak największej liczby użytkowników, prowadzimy skuteczną i dobrze dopasowaną promocję w serwisie YouTube w postaci reklamy video TrueView Discovery oraz TrueView In-Stream, jednocześnie połączoną z promocją na Facebooku.
Reklama video TrueView Discovery jest wyświetlana na YouTube w wynikach wyszukiwania i na stronach odtwarzania filmów, zarówno na komputerze, jak i w wersji mobilnej serwisu, oraz na stronach głównych aplikacji na komputer i aplikacji mobilnej YouTube. Jednostka reklamowa składa się z miniatury obrazu oraz krótkiego tekstu. Kliknięcie reklamy przenosi użytkownika na stronę kanału lub filmu na YouTube celem jego wyświetlenia.
Reklamy TrueView In-Stream pojawiają się w filmach wyświetlanych w YouTube. Format wyświetlany jest przed filmem, w jego trakcie lub po jego zakończeniu.
Kampania emitowana jest w serwisach z kategorii: dom i ogród, majsterkowanie, nieruchomości oraz kierowana po zainteresowaniach użytkowników: dom i ogród, majsterkowanie, technologia.