tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

mar 04

4 marca Dzień Inżyniera

Dziś 4 marca, a więc Dzień Inżyniera. Dla nas – Cormedia – to święto ważne, bowiem na co dzień mamy przyjemność pracować właśnie z inżynierami. Jako agencja, która od kilkunastu lat współpracuje z branżą budowlaną, planując i realizując kampanie reklamowe, przygotowując treści contentowe, doceniamy ogromną wiedzę i doświadczenie inżynierów.

Szczególnie przy tworzeniu contentu pisanego i video niemal garściami czerpiemy z wiedzy inżynierskiej, starając się w sposób jak najbardziej zrozumiały dla „zwykłych” odbiorców przekazać te treści dalej w świat. Dlatego też cieszymy się, że inżynierowie mają swoje święto i tej okazji życzymy jak najciekawszych wyzwań, projektów i pomysłów!
Święto, nazwane Dniem Inżyniera, jest bardzo młode – pierwszy raz było obchodzone rok temu 4 marca 2020. Z inicjatywą jego ustanowienia wyszła Światowa Federacja Organizacji Inżynierskich WFEO, by podkreślić rolę inżynierii w dzisiejszym świecie.
Tegoroczne święto obchodzone pod hasłem Światowy Dzień Inżynierii dla Zrównoważonego Rozwoju, szczególnie podkreśla rolę pracy inżynierów dla łagodzenia skutków zmian klimatycznych i wspierania zrównoważonego rozwoju.
Wszystkiego dobrego dla całej inżynierskiej branży!

Zespół Cormedia

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *