tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

kw. 27

Dieta IF – nowy sposób na zdrowe chudnięcie!

Nasz klient – firma cateringowa „Przełom w odżywianiu” – wprowadził do swojej oferty nową dietę – dietę IF, zwaną także dietą okienkową czy 8-godzinną.
Zaplanowaliśmy dedykowaną kampanię reklamową, mającą wypromować tę nowość w ofercie „Przełomu w odżywianiu”.
Założeniem kampanii jest dotarcie do osób stanowiących grupę docelową, której trzon stanowią osoby aktywne zawodowo, zamieszkujące duże miasta, dbające o zdrowie i kondycję fizyczną, ale również takie, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów.
W kampanii reklamowej wykorzystane zostaną sprawdzone i najbardziej efektywne rozwiązania. Podstawę stanowić będzie kampania w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google oraz w mediach społecznościowych. Komunikacja oparta będzie o profity wynikające z wyboru diety IF oraz o zdjęcia i grafiki produktowe, które mają zachęcać do podjęcia decyzji o zamówieniu. Kampania została zaplanowana na cały maj 2021.

Na czym polega dieta IF?
Dieta IF (skrót od Intermittent Fasting) to nowy sposób żywienia, polegający na stosowaniu okna żywieniowego. Różnorodność składników i smaków jest ogromna. Natomiast bardzo ważne, by spożywać posiłki w ciągu 8 godzin, natomiast pozostałe 16 godzin każdej doby pościć.
Dieta opiera się głównie na owocach i warzywach, roślinach strączkowych, kaszach i zbożach pełnoziarnistych, jajach, ziołach, nabiale, rybach, owocach morza, orzechach, pestkach i zdrowych tłuszczach.
Dzienny zestaw składa się z 3 posiłków w formie bowli, zup mlecznych, smoothies i zdrowych deserów. Doskonałym uzupełnieniem tej diety jest 1 herbata ziołowa, którą możesz zaparzyć o dowolnej porze oraz gotowy napar, który zabierzesz ze sobą, gdzie tylko zechcesz.
W trakcie 16-godzinnego postu należy spożywać napary z ziół, które nie zawierają kalorii.
Dostępna w dwóch wersjach kalorycznych: 1500 i 2000.

Korzyści z diety IF?
Dzięki zachowywaniu naprzemiennych okresów postu i określonego czasu okna żywieniowego, dieta może przyczynić się do redukcji masy ciała, tkanki tłuszczowej, poprawy jakości snu oraz stanowić element terapii i profilaktyki m.in. chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *