tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

mar 19

Do naszego zespołu Social Media dołączyła Katarzyna Wiktorowska

Witamy na pokładzie! Kasia Wiktorowska – ekspert od komunikacji społecznej i PR dołączyła do naszej drużyny zajmującej się kanałami Social Media.

Dla Kasi projektowanie i optymalizacja stron WWW czy prowadzenie komunikacji Social Media nie jest niczym nowym – prowadziła takie działania dla marki biżuteryjnej. Dlaczego akurat biżuteryjnej? Przez ostatnie 2 lata pracowała bowiem jako projektant biżuterii – stąd zainteresowanie właśnie tą branżą.

Kasia projektuje nie tylko biżuterię, ale i wnętrza. Aranżacja wnętrz to jej pasja, więc z przyjemnością tworzy fotorealistyczne projekty mieszkań swoich klientów. A kiedy nastaje wiosna…? Wiosną, gdy zaczyna się sezon ślubny Kasia jest także florystką – tworzy kompozycje kwiatowe na śluby i wesela.
Jestem absolwentką Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku Komunikacji Społecznej i PR. Już na studiach interesowałam się reklamą, jednak moja droga zawodowa poprowadziła mnie w zupełnie inną stronę, w ciemną stronę bankowości 🙂 – opowiada o sobie Kasia. – Przez wiele lat byłam analitykiem odpowiedzialnym za opiniowanie oraz analizę dokumentacji w zakresie prawnych zabezpieczeń kredytów hipotecznych.
Moje hobby? Zawsze zachwycała mnie piękna pisownia liter, interesuję się nowoczesną kaligrafią i pisaniem stalówką zamoczoną w atramencie. Najbliższym memu sercu stylem jest kursywa angielska, dlatego staram się w każdej wolnej chwili uczyć się jej i badać tajniki pięknej techniki pisowni.
A tak poza tym ubóstwiam słodycze…

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *