Kacper Korfanty awansował w Cormedia. Od 1 czerwca 2026 nasza agencja ma nowego Senior Account Managera.
Kacper od lat udowadnia, że potrafi połączyć strategiczne myślenie z operacyjną precyzją, a do tego dorzucić nieco kreatywności. To sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci z branży agro, ogrodniczej i spożywczej czują się zaopiekowani podczas realizacji wielu projektów reklamowych i contentowych.
Jego wkład w rozwój działu Social Media, praca z kluczowymi klientami oraz merytoryczne zaangażowanie w działania edukacyjne agencji sprawiają, że awans był nie tyle decyzją, co naturalną konsekwencją. Kiedy ktoś tak sukcesywnie podnosi poprzeczkę, jedyne, co pozostaje firmie, to podnieść ją razem z nim.
Jako zespół Cormedia serdecznie gratulujemy Kacprowi i życzymy mu dalszych sukcesów! Choć patrząc na dotychczasowe tempo, bardziej adekwatne byłoby życzyć branży, by nadążyła za naszym kolegą.
Gratulacje!
