tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

wrz 16

Konkurs dla fanów Knauf Insulation na Facebooku

14.09 uruchomiliśmy działania promujące jesienny konkurs skierowany do fanów Knauf Insulation na FB.
Jesień to czas, kiedy intensywniej zaczynamy myśleć o cieple. To właśnie komfort termiczny jest jednym z profitów regularnie przewijającym się w komunikacji marketingowej Knauf Insulation.
Aby przybliżyć wartości kluczowe marki, zaplanowaliśmy cykliczne aktywności w obszarze social media.
Szybki jesienny KONKURS jest pierwszym tego typu działaniem Knauf Insulation na FB. https://www.facebook.com/KnaufInsulationPL/photos/a.156066417749715/4449750438381270

Zadanie konkursowe
Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy napisać pod postem konkursowym co według użytkowników znaczy „dom pełen ciepła”. Mile widziane będą również autorskie zdjęcia. Konkurs kierowany jest do inwestorów indywidualnych zainteresowanych tematyką budowy domu, termomodernizacji i remontu.
Autorzy sześciu najciekawszych propozycji otrzymają nagrody niespodzianki!

A nagrody?
Prace konkursowe można przesyłać do niedzieli 19 września. W poniedziałek 20 września przed 17.00 podana zostanie lista nagrodzonych!
Celem tej akcji w ramach Social Media jest zachęcenie użytkowników/obserwujących do większej aktywności w ramach profilu marki na FB. Firmie zależy na kreowaniu pozytywnego wizerunku przez otwartość na komunikację, szczególnie w obszarze Social Media.

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *