tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

lis 16

Najczęściej zadawane pytania – nagrania dla firmy AdamS Okna

Firma AdamS specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej. Oferuje doskonałej jakości okna i drzwi z PVC oraz stolarkę aluminiową. Dla AdamS zrealizowaliśmy ciekawy projekt, jakim jest cykl krótkich filmów, będących odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania dotyczące okien i drzwi.

Od kilku lat współpracujemy z firmą AdamS, wspólnie realizując rozmaite projekty internetowe. Tym razem jest to cykl, w skrócie nazwany FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania, dotyczące stolarki otworowej.

Na pytania odpowiada Piotr Dejnarowicz – Dyrektor Zakładu AdamS.

FAQ w formie video to jedna z najbardziej efektywnych działań promocyjnych firmy, kształtowania jej wizerunku jako eksperta w branży. Jest to okazja do zaprezentowania oferty w sposób interesujący dla potencjalnych klientów – produkty są pokazywane w kontekście jakiegoś zagadnienia związanego z cechami okien, ich właściwym wyborem czy innymi tematami.

Zespół Cormedia przygotował ten content video kompleksowo – poczynając od koncepcji, poprzez tworzenie treści wspólnie ze specjalistami AdamS, po realizację nagrania i postprodukcję.

Zapraszamy do współpracy

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *