tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

wrz. 14

Nowa dieta LAST MINUTE – jedz i schudnij w 7 dni!

10.09 uruchomiliśmy kampanię reklamową, promującą przełomową dietę LAST MINUTE. Zaplanowane działania mają na celu wypromowanie najnowszej, autorskiej diety w ofercie cateringu dietetycznego „Przełom w odżywianiu”. 

Podstawą komunikacji jest content edukacyjny oraz promocyjne formaty graficzne publikowane w sieci reklamowej Google, serwisach branżowych oraz Social Media. Do działań włączona została również targetowana kampania w wyszukiwarce oraz kampania Discovery i SMART. Grupę docelową stanowią osoby, którym zależy na zdrowej redukcji masy ciała w krótkim czasie. Emisję będziemy kierować do użytkowników aktywnych zawodowo, powyżej 25-tego roku życia, mieszkających głównie w dużych miastach i interesujących się zdrowym stylem życia. Kampania reklamowa diety LAST MINUTE zaplanowana jest do końca października. W tym czasie dla wszystkich klientów dostępna jest w cenie 50 zł za każdy dzień diety.

Dieta LAST MINUTE to najnowsza, autorska dieta redukcyjna pozwalająca dająca widoczne efekty już po 7 dniach stosowania! Zawiera 5 posiłków skalkulowanych na ok. 800-900 kcal każdego dnia. Została przygotowana z najwyższej jakości niskokalorycznych, a jednocześnie bardzo zróżnicowanych i odżywczych produktów. Doświadczenie dietetyków pracujących nad przygotowaniem tej diety, pozwoliło maksymalnie zróżnicować smaki oraz zoptymalizować wielkości porcji, by przy tej niskiej kaloryczności były jak największe.

Skład diety Last Minute

Każdy dzień został dokładnie zbilansowany, a rozkład makroskładników w diecie LAST MINUTE wygląda następująco :

  • Białko 20%
  • Tłuszcze 25%
  • Węglowodany 55%

Słodki smak jest nadawany posiłkom dzięki dodatkowi stewii – naturalnej rośliny słodzącej.

Dodatkowym elementem jest czerwona herbata z cytryną, która praktycznie nie zawiera kalorii, a przyczynia się do redukcji masy ciała.

Dietetycy Przełomu w odżywianiu zalecają, aby dieta ta była stosowana nie dłużej nić 7 dni. Może ona stanowić element złożonego procesu redukcji masy ciała. Jest doskonałym wstępem do diety SIRT, wprowadzeniem do postu leczniczego, a także pozwala na cykliczne obniżanie kaloryczności w diecie. Została opracowana z myślą o osobach, które w procesie redukcji wolą spożywać posiłki częściej, a mniejsze. Niweluje to uczucie głodu oraz pozwala łatwiej przyzwyczaić się do ograniczenia kalorycznego posiłków.

UWAGA Proces redukcji masy ciała najlepiej zaplanować z naszym dietetykiem. Dla Klientów cateringu konsultacja jest bezpłatna!

Więcej informacji: Dieta LAST MINUTE – Przełom w Odżywianiu (przelomwodzywianiu.pl)

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *