tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

gru 02

Obiady Domowe – kampania reklamowa dla firmy cateringowej

Z początkiem grudnia uruchomiliśmy kolejną kampanię dla jednego z naszych klientów – firmy Przełom w odżywianiu, która specjalizuje się w cateringu dietetycznym.

Przełom w odżywianiu wzbogacił swoją ofertę o tzw. obiady domowe. To doskonały moment w roku na wprowadzenie rozwiązania dającego możliwość zamówienia zdrowych, pysznych, domowych dań dla całej rodziny w bardzo łatwy i wygodny sposób.

Na zdrowych posiłkach dietetycy Przełomu w odżywianiu znają się doskonale. Oprócz tego wiedzą, jak przygotować wartościowy obiad, by jednocześnie smakował, jak ten u mamy czy babci.
Kampania „Obiadów domowych” zaplanowana jest na cały grudzień 2020. Większość działań jest realizowana w oparciu o sieć reklamową Google oraz komunikację w ramach Social Media.
Większość reklam w kampanii kierujemy wg kryteriów demograficznych głównie do osób pracujących, posiadających rodzinę, dzieci. Zakładamy też dotarcie do odbiorców, których interesuje catering na Święta, osób pracujących zdalnie oraz zamawiających obiady do pracy.
Wszystkie reklamy graficznie w kampanii elastycznej opierają się na wysokiej jakości zdjęciach produktowych. To obraz ma zachęcać do wejścia w interakcję z reklamą.
Korzystamy z kilku opcji działań. m.in. reklama Discovery, która do tej pory idealnie się sprawdza w przypadku cateringu. Całość uzupełniliśmy również o remarketing. W ramach działań Social Media przewidziane są cykliczne publikacje postów opisujących ofertę i prezentujących dania, które oferuje Przełom w odżywianiu w ramach „obiadów domowych”. Celem komunikacji jest dotarcie do grupy docelowej z wykorzystaniem reklam graficznych oraz specjalnie przygotowanego contentu poradniczego.

Więcej na: www.przelomwodzywianiu.pl/rodzaje-diet/obiady-domowe

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *