tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

kw. 22

Poradnik Knauf Insulation – przykład dobrych praktyk content marketingu

Dla naszego Klienta – firmy Knauf Insulation Polska zrealizowaliśmy stronę www, a w jej ramach między innymi Poradnik pełen merytorycznych i inspiracyjnych treści.

Poradnik Knauf Insulation – stanowi bazę praktycznej wiedzy dotyczącej izolacji budynków wełną mineralną.
Podstawowym założeniem w tworzeniu treści jest ich przystępność i łatwość zrozumienia zagadnień technicznych. Wartość merytoryczna tego serwisu będzie rosła, gdyż jest on stale aktualizowany i wzbogacany o nowe treści.


Poradnik został przygotowany według najnowszych wytycznych, dotyczących dobrych praktyk w content marketingu.
Tworząc go postawiliśmy na multicontent, czyli treści video, animacje 2d, 3d oraz treści pisane, opatrzone dedykowanymi grafikami.
Identyfikacja wizualna projektu stanowi zarówno o jego atrakcyjności, jak i rozpoznawalności. Stworzyliśmy specjalne ikony i piktogramy, dzięki którym przekaz jest zrozumiały i dobrze eksponowany na wszystkich monitorach (to bardzo ważne w przypadku mobile). Responsywność serwisu jest bardzo ważna, gdyż prawie połowa użytkowników korzysta z niego w ramach mobile.
Dedykowana oprawa graficzna to również specjalnie sygnowane zdjęcia. Obrazy będące ilustracją do artykułów stanowią połączenie fotografii i rysunku.
Poradnik Knauf Insulation – to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które klient chce rozwijać i implementować na inne rynki.
Zapraszamy do zapoznania się z tym projektem! https://welnaknauf.pl/poradnik

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *