tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

wrz 20

Project manager w Cormedia

Do naszego zespołu dołączyła Marta Ucińska – objęła w Cormedia stanowisko Project Manager i będzie zajmowała się prowadzeniem aktywności reklamowych i produkcyjnych naszych klientów.

Jest to nowe stanowisko w strukturach naszej firmy, ale bardzo ważne pod kątem operacyjnym. Komunikatywność, szybkość uczenia się, dobra organizacja i skrupulatność są bardzo istotne w pracy na tym stanowisku. Przede wszystkim te kompetencje zdecydowały, że postawiliśmy na Martę. Jej doświadczenie w obsłudze i pracy z klientem bardzo się przyda w pracy w Cormedia.
Marta jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Technologia Żywności. Lubi poznawać nowych ludzi oraz zdobywać nowe doświadczenia. To właśnie dlatego zdecydowała się na pracę w digital marketingu. Jest osobą otwartą i kreatywną, z pozytywnym nastawieniem do życia dlatego obszary, w których najlepiej się czuje to praca projektowa oraz kontakt z klientem. Największą jej pasją jest pieczenie słodkości w domowym zaciszu oraz dekorowanie wnętrz. Jak na młodą, aktywną osobę przystało uwielbia podróże oraz sporty zimowe, zwłaszcza narty.
Witamy Martę w naszym zespole i życzymy wielu ciekawych wyzwań i sukcesów!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *