tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Portfolio

Strona VEKA Mural

Mural „25 lat VEKA w Polsce” powstał na terenie fabryki VEKA Polska. To projekt nowatorski, wpisujący się w modny trend street artu. Wielkoformatowy obraz został wykonany na ścianie jednego z fabrycznych budynków w Skierniewicach. Jest to pomysł na uwiecznienie 25-lecia działalności firmy VEKA Polska.

Mural przedstawia zdarzenia na przestrzeni 25 lat, zaczynając od 1994 roku, kiedy to firma VEKA rozpoczęła produkcję profili okiennych z PVC w fabryce w Skierniewicach. Wspólnie z firmą 4K Media przygotowaliśmy projekt muralu, który został namalowany na ścianie budynku na terenie fabryki i zajmuje 400 m2. Wykonaliśmy także stronę www, pokazującą szczegóły tego projekty, filmy, jakie o nim powstały oraz jego twórcach.

Na 2019 rok zaplanowane jest wiele aktywności w Internecie, wykorzystujących wizerunek muralu. Został opracowany content na potrzeby działań digitalowych, który ma przybliżać szerszej grupie użytkowników ideę muralu oraz treść i wartości, które ze sobą niesie. Za całość projektu, jego realizację oraz przeprowadzenie komunikacji marketingowej odpowiada agencja Cormedia.