tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Kwi 23

Targi w czasach pandemii – Home is everything propozycja Schüco

Tegoroczne targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze z powodu pandemii nie odbędą się, ale okazuje się że i na to jest rozwiązanie. Firma Schüco udostępniła wirtualny spacer po interaktywnej ekspozycji nowych produktów i technologii z PVC, które miały być prezentowane właśnie podczas tych targów.

Hasło, pod którym miała się odbywać tegoroczna wystawa rozwiązań marki Schüco w Norymberdze „Home is everything”, nabiera dziś zupełnie nowego znaczenia, ponieważ można ją zobaczyć nie wychodząc z domu, na ekranie komputera. Serwis specjalny umieszczony w serwisie specjalnym pod adresem www.schueco.com/polymer_highlights zabiera odbiorców w realistyczną podróż 360° po stoisku Schüco, dostarczając kompleksowych informacji o nowoczesnych oknach z PVC, drzwiach wejściowych i przesuwnych.

Podczas wirtualnego zwiedzania można odtworzyć materiały video, przeczytać opisy produktów, obejrzeć schematy rozwiązań i przekroje profili. Tak jak było to zaplanowane w rzeczywistości, wystawa online jest podzielona na 4 sekcje: PANORAMA, VIEW, ARRIVAL i SERVICE.

Prezentowane na targach rozwiązania 

  • W strefie „PANORAMA” są nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich w widoku profilach i dużych przeszkleniach. Jej główny punkt stanowią drzwi przesuwne Schüco LivIngSlide z progiem „0” oraz ukryty elektroniczny napęd w opcji systemowej. Nowy wariant drzwi ma imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. Firma prezentuje ponadto premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide.
  • W „VIEW” można zobaczyć nowy system okienny Symbiotic z aluminium i PVC. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną. Ciekawym elementem ekspozycji są inteligentne rozwiązania okienne, jak na przykład samowystarczalna energetycznie, bezprzewodowa kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania.
  • Sekcja „ARRIVAL” została poświęcona drzwiom wejściowym z systemami DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy funkcję wideokomunikacji z intuicyjną i bezpieczną kontrolą dostępu. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu składa się między innymi z kamery, dzwonka i kontroli dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać z poziomu aplikacji Schüco. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień.
  • W strefie „SERVICE” można znaleźć informacje na temat obszernego wyboru usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych. Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Kolejnymi akcentami są oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Zainteresowani mogą także zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.

Więcej informacji na stronie: www.schueco.com/polymer_highlights

Zobacz także

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *