tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Paź 14

W roli głównej rendery, czyli kiedy zdjęcie to za mało

W realizacji projektów marketingowych w Internecie często spotykamy obrazy, które nie oddają istoty, a przede wszystkim jakości oferty firmy czy jej produktów.

Jeśli zdjęcia nie są wystarczające:

📌 Zdjęcie nawet najlepiej wykonane jest tylko fotografią i ma swoje ograniczenia.
📌 Zdjęcie przede wszystkim jest płaskie, a nie wszystko można uwypuklić tylko w jednej perspektywie.
📌 Rozwiązaniem są modele 3D – czyli rendery. Dzięki tej technice obraz zyskuje nowe możliwości tzw. prezentacyjne. Poza tym jest możliwość dowolnego modelować jego otoczenia. Obraz zmienia się w rękach grafika i komputera…
📌 Dodatkową korzyścią jest maksymalnie spójna komunikacja.

  • W ostatnim czasie wśród naszych klientów bardzo wzrosło zapotrzebowanie na rendery produktowe oraz tzw. rendery aranżacyjne. Coraz ważniejsza staje się jakość.
  • Nasi specjaliści świetnie radzą sobie z takimi projektami. Mamy w tym obszarze ogromne doświadczenie. Na dowód prezentujemy Państwu najnowsze rendery aranżacyje w naszym portfolio. Jeden dom w różnych ujęciach. Są one elementem kampanii przygotowywanej przez nas i prowadzonej w związku z wprowadzeniem na polski rynek nowego systemu drzwi tarasowych i przesuwnych VEKAMOTION. To kolejne projekty, jakie realizujemy dla naszego Klienta – firmy VEKA Polska. Spójrzcie poniżej:

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *