tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

wrz. 07

Wienerberger na jesieni 2017

Po raz kolejny realizujemy kampanię reklamową dla firmy Wienerberger, jednego z największych producentów ściennych materiałów budowlanych oraz systemów dachowych. Jest adresowana do klienta końcowego i emitowana w sekcjach tematycznych oraz serwisach branżowych sieci BUDOWNICTWOonline.

W jesiennej kampanii wykorzystujemy format, jakim jest Poradnik. Jego zajawki pojawiają się jako minislidy i są wyświetlane rotacyjnie w emisji flat fee. Dzięki temu kampania ma charakter edukacyjny i daje efekt brandingowy. Zajawki poradnika linkują do artykułów poradnikowych zamieszczonych na stronie www Wienerberger.

W komunikacji wykorzystamy także Artykuły w sekcji „polecane”. Zajawki artykułów, imitujące treści redakcyjne, znajdują się dokładnie nad zbliżonym tematycznie „naturalnym” contentem serwisów, poruszających tematykę dachów, ścian i elewacji.

Działania oparte są również o formaty takie, jak: triple billboard w serwisie budujemydom.pl/sciany i stropy, niestandardowy banner 200×475 w serwisie mojabudowa.pl w wątkach dotyczących dachów i scian, oba formaty w emisji na stałą obecność czasową.

Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Maxus.

Zobacz także