tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Lut 18

Witamy na pokładzie Cormedia!

Nasza agencja rośnie w siłę! Do zespołu Cormedia dołączył Mateusz Skarbek. Zainteresowany reklamą, marketingiem i światem Social Media, będzie wspierał naszych Klientów w tym zakresie.

Mateusz jest studentem IV roku Zarządzania marketingowego na Akademii Leona Koźmińskiego.
Zawsze intrygował mnie świat reklamy i Social Mediów, dlatego swoje studia licencjackie związałem ze specjalizacją Socjologia biznesu i mediów, a teraz, na kolejnym etapie studiowania, skoncentrowałem się na marketingu. Fascynuje mnie możliwość budowania wizerunku i wsparcia sprzedaży poprzez działania w Social Media.
Miałem okazję pracować przez 3 lata jako barista, dzięki czemu stałem się miłośnikiem kawy. Uwielbiam ją nie tylko parzyć, ale i fotografować. Bowiem jestem zapalonym fotografem zarówno hobbistycznie, jak i zawodowo. Wykonałem wiele sesji zdjęciowych modelkom, zajmuję się także fotografią produktów foodowych. Moje zdjęcia znalazły się na plakatach sieci kawiarni Green Caffe Nero, w ich Social Mediach. Przy okazji – zapraszam na mój profil fotograficzny na Instagramie @matt.skarbek
Co jeszcze kocham poza fotografią? Uwielbiam czytać i podróżować. Szczególnie Francja i paryski styl życia mnie zauroczyły.

Zapraszam do kontaktu: mskarbek@cormedia.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *