tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

sie 09

Do naszego zespołu Social Media dołączył Marek Zwierzchowski

Witamy na pokładzie Cormedia! Do naszego zespołu zajmującego się kanałami Social Media dołączył Marek Zwierzchowski.

Marek jest pasjonatem digital marketingu, Social Mediów. Doskonali wiedzę w tym obszarze dzień po dniu. Jest pełen zapału do rozwijania jak najlepszych relacji z Klientami.
Od wielu lat interesuje się światem reklamy, szczególnie budowaniem wizerunku i tworzeniem kreacji graficznych – dlatego skoncentrował się na działaniach w zakresie mediów społecznościowych.
Z dużym zaangażowaniem tworzy treści dla szeregu naszych Klientów, dbając o jak najciekawszy content. W pisaniu ma nie lada wprawę, biorąc pod uwagę, że studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
W życiu prywatnym Marka zawsze dużą rolę odgrywał sport, przede wszystkim piłka nożna. Aktualnie, z powodu odniesionej kontuzji, kontakt z piłką ogranicza się niestety do serii gier FIFA i oglądania meczów przed TV. Ale jest nowy plan rozpocząć przygodę z tenisem 😊
Marek jest zapalonym nocnym cyklistą, a w ramach relaksu lubi spędzać czas w kuchni, tworząc różnego rodzaju wariacje klasycznych dań kuchni włoskiej i orientalnej. Jest fanem muzyki wszelakiej, a w szczególności klasycznego rocka lat 70. i 80.
Z optymizmem patrzy na przyszłość, a jedyne czego żałuje to, że doba nie ma 25 godzin ☹

Zapraszamy do kontaktu mzwierzchowski@cormedia.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *