tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

O nas

Profesjonalne rozwiązania
dla Twojego biznesu

Tworzymy i realizujemy strategie digitalowe wykorzystując naszą wiedzę i 16-letnie doświadczenie w zakresie e-marketingu.
Specjalizujemy się w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie, oferując swoim klientom pełen zakres usług, począwszy od tworzenia strategii reklamowych, przez planowanie mediów, optymalizację prowadzonych działań, po szczegółową analizę skuteczności zakończonych już kampanii.
Dom mediowy Cormedia tworzą osoby od wielu lat związane z reklamą internetową.
Zapytaj o ofertę

Dlaczego Właśnie My ?

Przełamujemy stereotypy i udowadniamy, że komunikacja marketingowa nawet w najbardziej niszowych branżach może być nowoczesna i wykorzystująca interaktywne narzędzia. Agnieszka Klepacka, Dyrektor Handlowy

Doświadczenie

Decydując się na nasze usługi, stawiasz na kreatywny i zaangażowany zespół specjalistów, którzy doskonale znają rynek branży budowlanej. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz szeroki zakres proponowanych usług pozwalają nam na zaoferowanie idealnie dopasowanych rozwiązań do twoich potrzeb.

Pasja

Planujemy i optymalizujemy działania w Internecie z wykorzystaniem badań oraz najnowszych technologii służących do analizy obecności i zachowań użytkowników w sieci. Internet to nasza pasja i dlatego na bieżąco śledzimy jego rozwój i z powodzeniem stosujemy nowe, efektywne narzędzia komunikacji.

Kompleksowość

Wiemy jak w obecnych czasach ważny jest wizerunek firmy w sieci, dlatego oferujemy kompleksowe usługi w zakresie działań e-marketingowych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego przygotowane przez nas projekty są unikalne i niestandardowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Specjalizujemy się w planowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie. Tworzymy strategie, planujemy media, optymalizujemy działania, analizujemy skuteczności kampanii. Nie bój się zapytać o ofertę!