tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

lut 26

Kobieto! To nie dla Ciebie! Branża budowlana to męska domena…

Czyżby? Kobiety doskonale kierują budowami, znają się na m.in. betonie, instalacjach, konstrukcjach budowlanych, stoją na czele zespołów specjalistów budowlanych czy kierują firmami zatrudniającymi 100 osób.

Chcecie poznać takie kobiety, podyskutować z nimi, podzielić się doświadczeniami, posłuchać praktyków? Zatem zapraszamy 8 marca na Konferencję „Zbuduj swoją przyszłość w budownictwie”.
Będzie to spotkanie kobiet, które w branży budowlanej osiągnęły bardzo wiele. Są także mistrzyniami łączenia życia rodzinnego z zawodowym. Podzielą się swoimi doświadczeniami, historiami i wiedzą. Nie będzie teorii – stawiamy na wyłącznie na praktykę!

8 marca – zejdźcie z budowy, zamknijcie biura i dołączcie do wspaniałych kobiet, kobiet z budowy…

A propos „Baba z budowy” też będzie wśród kilkunastu prelegentek, które w wielką przyjemnością opowiedzą o swoim „budowlanym” życiu zawodowym i udowodnią, że branża budowlana nie jest tylko męską domeną.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, dla których ciągły rozwój, poznawanie nowych trendów, spotkania z ciekawymi ludźmi to priorytety, które pomagają iść do przodu.

Będzie także pachnąca kawa i pyszne jedzenie – przecież w Dzień Kobiet musi być pysznie!

Kiedy i gdzie się spotykamy? W piątek 8 marca o 9 rano. Warszawa,  ul. Grzybowska 56, ADN Centrum Konferencyjne

Szczegóły dotyczące zakupu biletów na to spotkanie znajdziecie tu: https://nowajawbudownictwie.pl/

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *