tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

lis 22

Party Box by Przełom

Zrealizowaliśmy kolejny projekt – oddaliśmy do użytku nową stronę WWW. Jest to projekt dla “Party Box by Przełom”, która jest rozwinięciem działalności naszego klienta cateringowego “Przełom w Odżywianiu”.

Nasz Klient – firma Przełom w Odżywianiu – od ponad 12 lat specjalizuje się w dbaniu o zdrowe i zbilansowane żywienie Polaków. Jest jednym z pierwszych cateringów dietetycznych, oferujących wysokiej jakości dietę pudełkową.
Na przestrzeni tych kilkunastu lat firma wypracowała sobie opinię cateringu premium z bogatą ofertą specjalistycznych diet.
Przełom w Odżywianiu nie zwalnia jednak tempa i konsekwencją dalszego rozwoju firmy jest powstanie Party Box by Przełom.

„Przełomowi” kucharze od lat komponują dania w mistrzowski sposób i wiedzą, jak zaskoczyć wyszukanym smakiem w efektownym wydaniu. Dlatego Party Boxy by Przełom w naturalny sposób rozszerzyły ofertę firmy. To idealne rozwiązanie cateringowe na:
– duże i małe eventy
imprezę w domu na kilka, ale i kilkadziesiąt osób
– spotkanie biznesowe i konferencje
– sesję czy plan zdjęciowy
zebrania w biurze
piknik z rodziną czy przyjaciółmi w plenerze

Boxy od Party Box by Przełom

Party Box by Przełom oferuje aktualnie do wyboru 14 boxów. Smaki wytrawne, ostre, słodkie… Wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu i oczywiście pyszne mięsne dania. Desery i inne znakomite słodkości. A tym co z pewnością wyróżnia ich ofertę, są kuchnie świata: Italian box, Asian box, Spanish czy Polish box. W każdym z nich klienci znajdą jedzenie charakterystyczne dla danego rejonu.

Strona www

  • Prace nad stroną WWW trwały około miesiąca. Materiał zdjęciowy wypełniający przestrzeń poświęconą grafice, powstał na specjalnej sesji zdjęciowej. To apetyczne zdjęcia party boxów i przekąsek, które je wypełniają – budują klimat i charakter tej strony.
  • Zadanie postawione przed nami było proste: Niech do użytkowników strony przemówi jedzenie! I tak właśnie zrobiliśmy.
  • Fotografie są duże i w piękny sposób przedstawiają potrawy i osoby, które się nimi delektują.
  • Zamiast zdjęcia liderowego ma stronie głównej wgrana jest animacja w formacie mp4, którą stworzył Jakub Krasowski.
  • Przygotowanie treści wsparła nasza redaktor Joanna Zawadzka.
  • Budowę strony i prace programistyczne koordynował Konrad Dopieralski.
  • Strona wyposażona jest w funkcję sklepu on-line, pozwalającego zamówić każdy party box z dostawą na terenie całego kraju.
  • Sklep – PartyBox by Przełom

Zachęcamy do odwiedzin na stronie i do składania zamówień.

Agnieszka Klepacka – Dyrektor Handlowy

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *