tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Lis 21

Cormedia ma już 12 lat!

W tym miesiącu obchodzimy w Cormedia wyjątkowy jubileusz. Nasza firma istnieje już dwanaście lat!

Każda kolejna rocznica skłania do refleksji, więc i w tym roku nie jest inaczej. Kto by pomyślał, że w 2019 roku podstawą działalności naszej firmy będzie planowanie i realizacja najbardziej nowatorskich rozwiązań contentmarketingowych? Chyba nikt z zespołu, który tworzył Cormedia na przełomie 2007 i 2008 roku. Dziś takie są fakty. Firma przeszła gigantyczną transformację od pierwszej w Polsce tematycznej sieci reklamy internetowej po agencję 360, która nie tylko tworzy strategie digitalowe, ale z sukcesami je wdraża. To ogromna zmiana, ale dziś widzę, że rzeczywisty rozwój może być realizowany jedynie w oparciu o zmianę, z założeniem zmiany i całkowitą akceptacją jej skutków.
Dotychczasowa historia Cormedia to ciągła edukacja, poszukiwanie najbardziej efektywnych i nowatorskich rozwiązań w digital marketingu. Jest to droga nieustająco prowadząca nas w nowe obszary, które poznajemy, zgłębiamy i eksplorujemy. Wszystko po to, aby móc oferować naszym klientom to, co najlepsze, najskuteczniejsze i dostępne od zaraz. To, o czym mówię było i jest możliwe dzięki ludziom, którzy tworzyli i tworzą Cormedia. Dzięki ich ambicji, talentowi, zaangażowaniu i wytrwałości w dążeniu do celu. To oni są siłą i motorem napędzającym firmę.
Przez te 12 lat mieliśmy też wielkie szczęście do klientów. Pracujemy ze wspaniałymi, odważnymi ludźmi. Dzięki ich zaufaniu i wierze w nasze możliwości mieliśmy i mamy szansę realizować odważne i nietuzinkowe projekty, które stanowią inspirację i wskazują najskuteczniejsze praktyki dla całej branży.

Dziękuję Wam Wszystkim za ten czas, gratuluję i liczę, że przed nami jeszcze mnóstwo takich rocznic, takich projektów, takich sukcesów! Najlepszego!

Agnieszka Klepacka
Dyrektor Handlowy Cormedia

Zobacz także

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *