tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

listopad 21

Cormedia ma już 12 lat!

W tym miesiącu obchodzimy w Cormedia wyjątkowy jubileusz. Nasza firma istnieje już dwanaście lat!

Każda kolejna rocznica skłania do refleksji, więc i w tym roku nie jest inaczej. Kto by pomyślał, że w 2019 roku podstawą działalności naszej firmy będzie planowanie i realizacja najbardziej nowatorskich rozwiązań contentmarketingowych? Chyba nikt z zespołu, który tworzył Cormedia na przełomie 2007 i 2008 roku. Dziś takie są fakty. Firma przeszła gigantyczną transformację od pierwszej w Polsce tematycznej sieci reklamy internetowej po agencję 360, która nie tylko tworzy strategie digitalowe, ale z sukcesami je wdraża. To ogromna zmiana, ale dziś widzę, że rzeczywisty rozwój może być realizowany jedynie w oparciu o zmianę, z założeniem zmiany i całkowitą akceptacją jej skutków.
Dotychczasowa historia Cormedia to ciągła edukacja, poszukiwanie najbardziej efektywnych i nowatorskich rozwiązań w digital marketingu. Jest to droga nieustająco prowadząca nas w nowe obszary, które poznajemy, zgłębiamy i eksplorujemy. Wszystko po to, aby móc oferować naszym klientom to, co najlepsze, najskuteczniejsze i dostępne od zaraz. To, o czym mówię było i jest możliwe dzięki ludziom, którzy tworzyli i tworzą Cormedia. Dzięki ich ambicji, talentowi, zaangażowaniu i wytrwałości w dążeniu do celu. To oni są siłą i motorem napędzającym firmę.
Przez te 12 lat mieliśmy też wielkie szczęście do klientów. Pracujemy ze wspaniałymi, odważnymi ludźmi. Dzięki ich zaufaniu i wierze w nasze możliwości mieliśmy i mamy szansę realizować odważne i nietuzinkowe projekty, które stanowią inspirację i wskazują najskuteczniejsze praktyki dla całej branży.

Dziękuję Wam Wszystkim za ten czas, gratuluję i liczę, że przed nami jeszcze mnóstwo takich rocznic, takich projektów, takich sukcesów! Najlepszego!

Agnieszka Klepacka
Dyrektor Handlowy Cormedia

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *