tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Lut 25

Targi FENSTERBAU FRONTALE 2020 i nowości Schüco

Targi FENSTERBAU FRONTALE 2020 odbędą się w dniach 18-21 marca 2020 w Norymberdze. Podczas wydarzenia firma Schüco Polymer Technologies KG zaprezentuje pionierskie rozwiązania systemów okiennych, drzwiowych i przesuwnych dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego pod hasłem „Home is everything”.

Marka Schüco przedstawi innowacyjne rozwiązania w dziedzinie powłok budynków. W centrum uwagi znajdą się inteligentne i nie stwarzające żadnych barier architektonicznych produkty z PVC-U, jak również z aluminium. Stoisko o powierzchni 580 m2 zostało podzielone na cztery strefy tematyczne poświęcone różnym aspektom oferty Schüco.

Panoramiczne widoki i inteligentne opcje
W strefach „PANORAMA” i „VIEW” znajdą się innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej, przeszklonej architektury mieszkaniowej. W pierwszej z nich główny nacisk zostanie położony na nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich profilach i dużych przeszkleniach. Głównym akcentem będą różne kombinacje drzwi przesuwnych Schüco LivIngSlide, na przykład z progiem „0” oraz także po raz pierwszy – ukrytym elektronicznym napędem w opcji systemowej. Zaskakującym elementem wystawy będzie zupełnie nowy wariant z imponująco wąską ramą skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. W sekcji „PANORAMA” firma zaprezentuje premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide. Natomiast w strefie „VIEW” goście targowi zobaczą nowy, designerski system okienny wykonany z aluminium i PVC, który wyróżnia się wąskimi w widoku profilami oraz minimalistycznym designem. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną gamy kolorystycznej Schüco. Kolejnym elementem ekspozycji będą inteligentne rozwiązania okienne, jak zdalna kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania. Wysoki komfort użytkowania oraz zdrowy mikroklimat wnętrz ma zapewnić także stolarka drzwiowa Schüco LivIng w wersji z progiem 0 mm oraz okna ze zintegrowanym systemem wentylacji Schüco VenthoTherm Twist i ukrytym systemem rolet przeciwsłonecznych Schüco Integralmaster.

Futurystyczna strefa wejścia
Sekcja „ARRIVAL” zostanie poświęcona drzwiom wejściowym z inteligentnymi rozwiązaniami Schüco DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy w sobie funkcję wideokomunikacji i intuicyjne zarządzanie bezpieczeństwem. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu obejmuje między innymi kamerę, dzwonek i kontrolę dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać za pośrednictwem nowej aplikacji Schüco. Natomiast moduł Schüco BlueCon opiera się na protokole Bluetooth, co otwiera możliwość sterowania drzwiami za pomocą smartfonu, bez użycia kluczy. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień. Uprawnienia dostępu mogą być nadawane w sposób elastyczny oraz każdemu użytkownikowi indywidualnie.

Cyfrowe wsparcie projektów
W strefie „SERVICE” zostanie zaprezentowany obszerny wybór usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych. Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Odwiedzający będą mogli także zapoznać się z narzędziami, takimi jak oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Wszyscy zainteresowani będą mieli także okazję zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.

Więcej informacji o produktach na: www.schueco.pl

Zobacz także

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *