tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

lip 18

Konkurs na Facebooku

Konkursy w mediach społecznościowych są bardzo dobrą formą integracji z grupą odbiorców. Wygrana lub szansa wygranej, pozostawia w fanach miłe skojarzenia związane z profilem danej firmy, co z kolei sprawia, że z przyjemnością tam wracają.

Tym razem takie wydarzenie odbywa się na profilu jednego z naszych Klientów – firmy CLASSEN.  

CLASSEN – POL S.A.

Firma znajduję się w czołówce rankingu producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Produkty marki Classen znajdziemy nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim – w obu przypadkach cieszą się wielką popularnością.

W ofercie jest bardzo duży wybór modeli drzwi w wielu kolorach, z różnymi dekorami, dzięki czemu  kupujący mają ogromne możliwości doboru drzwi do wystroju wnętrz.

Na czym polega konkurs CLASSEN?

Konkurs o nazwie DRZWI WOW odbywa się na platformie społecznościowej Facebook. Jak sama nazwa wskazuje, zabawa dotyczy drzwi, jednak nie zwyczajnych, a wyjątkowych – takich, które zapadły nam w pamięć.

Osoby biorące udział w konkursie mogą pochwalić się pięknymi, bajkowymi, niezwykłymi drzwiami, jakie zobaczyły podczas wakacyjnych podróży.  

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonane przez siebie zdjęcie drzwi z efektem WOW, umieścić w komentarzach, pod postem promującym konkurs na Facebooku. Następnie należy krótko opisać, czym sfotografowane drzwi zauroczyły uczestnika konkursu.

Do wpisu należy dodać hasztag #KonkursDrzwiWow i oznaczyć w nim profil Classen – Twoje drzwi.

Konkurs trwa od 13 do 31 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone w drugim tygodniu sierpnia!

Co można wygrać w konkursie?

Na szczęśliwca i zdobywcę pierwszego miejsca czeka turystyczny worek pełen odzieży sportowej Classen (polar, koszulka polo i czapka z daszkiem) i gadżetów bambusowych Classen (głośnik, butelka oraz latarka). Organizatorzy przewidują również trzy nagrody pocieszenia, pośród których znajdą się topowe bambusowe gadżety Classen!

Do kogo skierowany jest konkurs?

W konkursie DRZWI WOW może wziąć udział każdy. Nagrody oferowane w konkursie będą świetną pamiątką przypominającą wakacje, ale jednocześnie są to praktyczne rzeczy nie tylko na lato!   

Dołączamy również LinkDoKonkursuClassen oraz RegulaminKonkursuClassen

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *