tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

lis 13

Realizacje video dla firmy STIEBEL ELTRON

Dla firmy STIEBEL ELTRON – światowego leadera w branży energii odnawialnej – zrealizowaliśmy filmy, prezentujące nowoczesne pompy ciepła zainstalowane w różnych inwestycjach. Agencja Cormedia odpowiadała za całość realizacji.

STIEBEL ELTRON to działająca na arenie międzynarodowej grupa, będąca jednym ze światowych liderów rynku i technologii w dziedzinie usług budowlanych i energii odnawialnej.

Gruntowe pompy ciepła są jednym ze sztandarowych produktów tej marki. Współpracują z systemami ogrzewania nie tylko w nowoczesnych, ale również w zabytkowych budynkach. Przykładem jest pałac barokowy w Siemczynie. W ramach modernizacji ogrzewania, zamontowano system modułowy ogrzewania podłogowego z dolnym źródłem w postaci pionowych odwiertów. Na całe ogrzewanie pracuje gruntowa pompa ciepła STIEBEL ELTRON.

Powstał cykl filmów referencyjnych, których założeniem jest pokazanie konkretnych realizacji, niejednokrotnie w bardzo wymagających obiektach. W każdym z filmów przedstawiona jest historia obiektu, jego specjalne potrzeby oraz to, w jaki sposób zostały one zaspokojone dzięki zastosowaniu pomp ciepła Stiebel Eltron.
Produkcje przybliżają także widzowi, na czym polega montaż urządzenia grzewczego, jakim jest pompa ciepła. Zadaniem tych produkcji jest zachęcenie właścicieli lub zarządców różnego typu obiektów do skorzystania z rozwiązań oferowanych przez Stiebel Eltron.

Na ten moment przygotowaliśmy 3 filmy o długości ok. 3 minuty każdy. Docelowo ma powstać 16 produkcji tego typu.

Zapraszamy do poznania trzech ciekawych historii:

Więcej o innych projektach, które znalazły się na filmach realizowanych przez naszą agencję – zapraszamy na kanał You Tube klienta.

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *