tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

Lip 14

Skuteczny nowoczesny marketing potrzebuje dobrego contentu

W Cormedia od kilkunastu lat tworzymy i realizujemy strategie dla naszych Klientów, wykorzystując nasze doświadczenie w zakresie reklamy internetowej i e-marketingu. W ostatnim czasie niezwykle ważnym elementem e-marketingu i skutecznego dotarcia do grupy odbiorców jest content.

Dobry content to konkretna wiedza, sprawdzone informacje, podane w dość krótkiej formie. Taki content pozwala dobrze pozycjonować witryny, blogi, strony producentów. Odpowiednio przygotowany może zdziałać wiele dobrego – stąd mówi się nawet, że: content is the king!
W ofercie Cormedia nie mogło więc zabraknąć contentu, który stał się bardzo mocną stroną naszego zespołu. Redaktorem odpowiedzialnym za tworzenie wysokiej jakości tekstów contentowych dla naszych Klientów jest Joanna Zawadzka, która ma ogromne doświadczenie (ponad 25 lat pracy w tym zawodzie). Była członkiem zespołów redakcyjnych takich tytułów, jak: Cztery Kąty (zastępca redaktora naczelnego), Moje Mieszkanie (redaktor naczelny), Tak Mieszkam, Czas na Wnętrze. Doświadczenie w tworzeniu treści do internetu zdobyła jako twórca, właściciel i redaktor portalu PytanieoMieszkanie.pl, który prowadziła przez 10 lat.
Joanna od 2015 roku współpracuje z Cormedia, tworząc treści content marketingowe głównie dla firm z branży budowlanej oraz wnętrzarskiej. To nie tylko artykuły poradnicze, ale także content merytoryczny do animacji video. Wielu naszych Klientów skorzystało już z tych usług, dzięki czemu wzbogaciło zawartość swoich stron www o dobre merytoryczne teksty, w dużej mierze poradnikowe, a więc najskuteczniej docierające do grupy docelowej. Wśród nich są między innymi: AdamS Okna i Drzwi – https://www.adams.com.pl/porady/jakie-okno-wybrac-do-lazienki, Beretta – http://beretta-poradnik.pl/, Bruk-Bet, Daikin – https://www.daikin.pl/pl_pl/poradydaikin/Jak-dobrac-moc-klimatyzacji-do-powierzchni-mieszkania.html, FAAC, H+H, Karcher, Team Plast, Purmo, Rockwool, Veka – https://veka.pl/poradnik/, Winkhaus.

#MocInternetu #ContentMarketing #TekstyContentowe

.

Zobacz także

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *