tel: + 48 22 401 25 33    e-mail: sprzedaz@cormedia.pl

Aktualności

wrz 21

Ruszyła jesienna odsłona kampanii VEKA Polska

Dla naszego klienta – producenta wysokiej jakości profili PVC –przygotowaliśmy koncept graficzny oraz wszystkie layouty reklamowe, w oparciu o które uruchomiliśmy działania promocyjne. Za całość komunikacji odpowiada Cormedia.

Celem kampanii jest dotarcie do użytkowników stanowiących grupę docelową VEKA Polska. Działania mają za zadanie zainteresować potencjalnych klientów energooszczędnym systemem najnowszej generacji profili VEKA 82 mm. Jest to wysokiej jakości system okien i drzwi przesuwnych, które są nieodłącznym elementem współczesnego budownictwa mieszkaniowego.

Kampania zaplanowana jest do końca listopada 2021 roku. Zakłada głównie aktywność w ramach digital marketingu oraz obecność w najważniejszych prasowych tytułach branżowych. Wizerunkowe działania realizowane są w ramach sieci reklamowej.


Lifestyle’owa aktywność prasowa dotyczy wyłącznie miesięcznika VOGUE.
Kampania digital wyświetla się w ramach contentu premium oraz w serwisach tematycznych poświęconych tematyce budowlanej i architektonicznej.

Formaty reklamowe wykorzystują specjalnie opracowany koncept graficzny, który jest stałym elementem wszystkich kreacji. Stanowi wspólny mianownik dla wszystkich aktywności on-line, w tym również social media.

Zobacz także

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *